דף הבית » הבחירות המובילות » כמה זמן קנאביס מחזיק מעמד?

כמה זמן קנאביס מחזיק מעמד?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

כמה זמן קנאביס מחזיק מעמד?

מהם חיי המדף של קנאביס?

קנאביס הוא צמח ששימש במשך מאות שנים בשל סגולותיו הרפואיות והפנאי. אבל כמה זמן קנאביס מחזיק מעמד? חיי המדף של הקנאביס תלויים באופן האחסון שלו ובאיכות המוצר. ככלל, קנאביס יחזיק מעמד עד שנתיים אם הוא מאוחסן כראוי. כאשר קנאביס מאוחסן במיכל אטום, הרחק מאור שמש ישיר, ובמקום קריר ויבש, הוא יכול להחזיק מעמד עד שנתיים. עם זאת, אם הקנאביס נחשף ליותר מדי חום, אור או לחות, הוא עלול להתפרק במהירות ולהפוך לבלתי שמיש.

איך לדעת אם הקנאביס התקלקל

יכול להיות קשה לדעת אם הקנאביס התקלקל, מכיוון שהוא עדיין עשוי להיראות ולהריח אותו דבר. עם זאת, ישנם מספר סימנים שיכולים להצביע על כך שהקנאביס התקלקל. אם לקנאביס יש ריח של עובש או עובש, סביר להניח שהוא התקלקל. בנוסף, אם לקנאביס יש מרקם יבש ושביר, סביר להניח שהוא התקלקל. לבסוף, אם לקנאביס יש צבע אפרפר או צהבהב, סביר להניח שהוא התקלקל.

כיצד לאחסן קנאביס כראוי

אחסון קנאביס נכון הוא חיוני כדי להבטיח שהוא מחזיק מעמד זמן רב ככל האפשר. יש לאחסן קנאביס בכלי אטום, הרחק מאור שמש ישיר, ובמקום קריר ויבש. בנוסף, יש להרחיק אותו מכל מקור חום, כגון כיריים או תנור.

מה קורה אם הקנאביס מתקלקל?

אם הקנאביס מתקלקל, הוא לא יהיה יעיל כפי שהיה אם הוא היה טרי. בנוסף, עשוי להיות לו טעם או ריח לא נעימים. חשוב להשליך כל קנאביס שהתקלקל, מכיוון שהוא עלול להיות מסוכן לצריכה. לסיכום, קנאביס יכול להחזיק מעמד עד שנתיים אם הוא מאוחסן כראוי. עם זאת, חשוב לבדוק אם יש סימני קלקול, כמו ריח של עובש או עובש, מרקם יבש ושביר או צבע אפרפר או צהבהב. בנוסף, חשוב לאחסן את הקנאביס בכלי אטום, הרחק מאור שמש ישיר, ובמקום קריר ויבש. אם הקנאביס מתקלקל, יש לזרוק אותו, מכיוון שהוא עלול להיות מסוכן לצריכה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן