דף הבית » הבחירות המובילות » כמה זמן עד שנורופן משפיע על חום גבוה אצל תינוקות

כמה זמן עד שנורופן משפיע על חום גבוה אצל תינוקות

השאירו פרטים ונחזור מיד:

כמה זמן עד שנורופן משפיע על חום גבוה אצל תינוקות

מה זה נורופן?

נורופן הוא מותג של איבופרופן, סוג של תרופה נוגדת דלקת לא סטרואידית (NSAID). הוא משמש להורדת חום, כאב ודלקת. זה זמין בצורות רבות, כולל טבליות, כמוסות, סירופים ונרות. הוא זמין ללא מרשם (OTC) במדינות רבות, כולל ארצות הברית, קנדה ובריטניה.

כמה זמן עד שנורופן משפיע על חום גבוה אצל תינוקות?

נורופן בדרך כלל בטוח לתינוקות, אך חשוב לעקוב בקפידה אחר ההוראות שעל האריזה. בדרך כלל לוקח לנורופן כ-30 דקות להתחיל להוריד את החום של התינוק. עם זאת, יכול לקחת עד שעה עד שהאפקט המלא יורגש.

מתי לתת נורופן לתינוקות

יש לתת נורופן לתינוקות רק אם הטמפרטורה שלהם היא מעל 38°C (100.4°F). אין לתת את זה לתינוקות מתחת לגיל שלושה חודשים, אלא אם כן ייעץ רופא. אם תינוק מתחת לגיל שלושה חודשים ויש לו חום, יש לקחת אותו לרופא מיד.

מה לעשות אם נורופן לא עובד

אם נורופן אינו מוריד את חום התינוק לאחר שעה, חשוב לפנות לייעוץ רפואי. הרופא עשוי להמליץ על תרופות או טיפולים אחרים. כמו כן, חשוב לעקוב באופן קבוע אחר חום התינוק ולשמור על לחות.

השוואה מהירה

תרופות הגיע הזמן להיכנס לתוקף
נורופן 30 דקות עד שעה
פרצטמול 30 דקות עד שעה
אַספִּירִין לא מומלץ לתינוקות

נורופן ואקמול יעילים להורדת חום אצל תינוקות. עם זאת, אסור לתת אספירין לתינוקות, מכיוון שהוא עלול לגרום לתופעות לוואי חמורות. חשוב לעקוב בקפידה אחר ההוראות שעל האריזה ולפנות לייעוץ רפואי אם החום לא יורד לאחר שעה. כאשר לתינוק יש חום, חשוב לשמור על לחות ולנטר את החום שלו באופן קבוע. חשוב גם לפנות לייעוץ רפואי אם החום לא יורד לאחר שעה. נורופן יכולה להיות דרך בטוחה ויעילה להורדת חום אצל תינוקות. עם זאת, חשוב להקפיד על ההוראות שעל האריזה ולפנות לייעוץ רפואי אם החום לא יורד לאחר שעה. למידע נוסף על נורופן ותרופות אחרות לחום אצל תינוקות, צפו בסרטון זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן