דף הבית » הבחירות המובילות » כמה זמן נקסיום מחזיק מעמד?

כמה זמן נקסיום מחזיק מעמד?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

כמה זמן נקסיום מחזיק מעמד?

מה זה Nexium?

Nexium הוא שם מותג לתרופה הגנרית esomeprazole, מעכב משאבת פרוטון (PPI) המשמש לטיפול במחלת ריפלוקס קיבה-וופגיאלי (GERD), כיבים ומצבים אחרים הכרוכים בחומצה מוגזמת בקיבה. זה זמין גם ללא מרשם וגם בטפסי מרשם. נקסיום משמש גם לטיפול בתסמונת זולינגר-אליסון, מצב שבו הקיבה מייצרת יותר מדי חומצה.

כמה זמן נקסיום מחזיק מעמד?

משך ה-Nexium תלוי במצב המטופל. עבור GERD, נקסיום נלקח בדרך כלל למשך ארבעה עד שמונה שבועות. עבור כיבים, נקסיום נלקח בדרך כלל במשך ארבעה עד שמונה שבועות. עבור תסמונת זולינגר-אליסון, נקסיום נלקח בדרך כלל למשך שישה חודשים או יותר.

כיצד לוודא שאתה מפיק את המרב מטיפול ה-Nexium שלך

קח את Nexium לפי ההוראות

חשוב ליטול Nexium בדיוק כפי שנקבע על ידי הרופא שלך. אין ליטול יותר או פחות מהמינון המומלץ או ליטול אותו למשך זמן רב יותר מהמרשם.

הקפידו על תזונה בריאה

אכילת תזונה בריאה יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של GERD וכיבים. הימנע ממזונות עתירי שומן ומאכלים חריפים. אכלו ארוחות קטנות יותר בתדירות גבוהה יותר במהלך היום.

הימנע מתרופות מסוימות

תרופות מסוימות עלולות להפריע ליעילות של Nexium. אלה כוללים נוגדי חומצה, אנטיביוטיקה ותרופות אחרות המפחיתות את חומצת הקיבה. שוחח עם הרופא שלך לפני נטילת תרופות אחרות בזמן נטילת Nexium.

תפסיק לעשן

עישון יכול להחמיר את הסימפטומים של GERD וכיבים. אם אתה מעשן, שוחח עם הרופא שלך על דרכים להפסיק.

התאמן באופן קבוע

פעילות גופנית סדירה יכולה לעזור להפחית את הסימפטומים של GERD וכיבים. שאפו לפחות 30 דקות של פעילות גופנית מתונה ברוב ימות השבוע.

ניהול מתח

מתח יכול להחמיר את הסימפטומים של GERD וכיבים. נסו למצוא דרכים להתמודד עם מתח, כגון יוגה, מדיטציה או שיחה עם מטפל.

סיכום

Nexium היא תרופה המשמשת לטיפול ב-GERD, כיבים ומצבים אחרים המערבים חומצת קיבה מוגזמת. משך ה-Nexium תלוי במצב המטופל. כדי לוודא שאתה מפיק את המרב מהטיפול ב-Nexium שלך, חשוב לקחת את Nexium לפי ההוראות, להקפיד על תזונה בריאה, להימנע מתרופות מסוימות, להפסיק לעשן, להתאמן באופן קבוע ולנהל מתח.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן