דף הבית » הבחירות המובילות » כמה זמן לבשל המבורגר בתנור?

כמה זמן לבשל המבורגר בתנור?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

. כמה זמן לבשל המבורגר בתנור?

מה שאתה צריך לדעת על בישול המבורגר בתנור

בישול המבורגר בתנור הוא דרך מצוינת לקבל המבורגר עסיסי וטעים מבלי לעמוד מעל כיריים או גריל לוהטים. זו גם דרך מצוינת לבשל מספר רב של המבורגרים בבת אחת. אבל כמה זמן צריך לבשל המבורגר בתנור? התשובה לשאלה זו תלויה בכמה גורמים, כולל גודל ההמבורגר, טמפרטורת התנור והעשייה הרצויה. באופן כללי, כדאי לתכנן בישול המבורגר בתנור כ-15 דקות. עם זאת, אם אתה מבשל המבורגר גדול או רוצה שהוא יהיה עשוי היטב, ייתכן שתצטרך לבשל אותו עד 20 דקות.

איך לבשל המבורגר בתנור

בישול המבורגר בתנור הוא תהליך פשוט. ראשית, חממו מראש את התנור ל-375 מעלות פרנהייט. לאחר מכן, הניחו את ההמבורגרים על תבנית מרופדת בנייר אפייה או ברדיד אלומיניום. הקפידו להשאיר קצת רווח בין כל המבורגר. לאחר מכן, אופים את ההמבורגרים בתנור שחומם מראש למשך 15 דקות. אם אתה מבשל המבורגר גדול או רוצה שהוא יהיה עשוי היטב, ייתכן שיהיה עליך לבשל אותו עד 20 דקות. לאחר שההמבורגרים מסיימים להתבשל, הוצא אותם מהתנור ותן להם לנוח כמה דקות לפני מָנָה.

השוואה מהירה

גודל בורגר זמן בישול
קָטָן 15 דקות
גָדוֹל 20 דקות

טיפים להמבורגרים מבושלים בצורה מושלמת

כשמבשלים המבורגרים בתנור, יש כמה טיפים שכדאי לזכור כדי להבטיח שהם יוצאים בצורה מושלמת. ראשית, ודא שההמבורגרים יהיו באותו גודל כך שהם מתבשלים באופן שווה. אם אתה משתמש בהמבורגרים קפואים, הקפד להפשיר אותם לפני הבישול. כמו כן, הקפד להשתמש במדחום כדי לבדוק את הטמפרטורה הפנימית של ההמבורגרים. הטמפרטורה הפנימית צריכה להיות לפחות 160 מעלות פרנהייט עבור המבורגר עשוי היטב. לבסוף, הקפידו לתת להמבורגרים לנוח כמה דקות לפני ההגשה. זה יעזור להמבורגרים לשמור על המיצים שלהם ולהבטיח שהם עסיסיים וטעימים.

סיכום

בישול המבורגר בתנור הוא דרך מצוינת לקבל המבורגר עסיסי וטעים מבלי לעמוד מעל כיריים או גריל לוהטים. זו גם דרך מצוינת לבשל מספר רב של המבורגרים בבת אחת. באופן כללי, כדאי לתכנן בישול המבורגר בתנור כ-15 דקות. עם זאת, אם אתה מבשל המבורגר גדול או רוצה שהוא יהיה עשוי היטב, ייתכן שתצטרך לבשל אותו עד 20 דקות. כדי לקבל את ההמבורגר המושלם בכל פעם, הקפידו להשתמש במדחום כדי לבדוק את הטמפרטורה הפנימית של ההמבורגרים. הטמפרטורה הפנימית צריכה להיות לפחות 160 מעלות פרנהייט עבור המבורגר עשוי היטב. כמו כן, הקפידו לתת להמבורגרים לנוח מספר דקות לפני ההגשה. זה יעזור להמבורגרים לשמור על המיצים שלהם ולהבטיח שהם עסיסיים וטעימים. לטיפים וטריקים נוספים על בישול המבורגר בתנור, בדוק את הסרטון הזה מיוטיוב.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן